Blue Moon Live; uzun yıllardır güvenlik danışmanlığı  ve tam saha ajansı olarak  çalışan  eğlence  sektöründe gerçekleşmiş ve gerçekleşmekte olan bir çok  önemli projelerden  tanıdığınız Blue Moon’un  yeni markasıdır .

Blue Moon  çatısı altında verilen hizmetlere,  BlueMoon Live‘ı da ekleyerek , etkinlik yaratım  projelendirme,  saha  yönetimi , basın ve dijital pazarlama ,  yerli ve yabancı sanatçı  booking hizmetleri, prodüksiyon, kiralama , sanatçı ağırlama konularında uzman ekibimizle sektördeki yerimizi aldık .

Blue Moon Live ekibi  olarak  etkinlik ve festival konusunda A’dan Z’ye   tüm konu ve ihtiyaçlara cevap verebilmenin , marka ve etkinlik köprüsünü doğru kurabilmenin, yaptığımız doğru işlerle tanınıyor olmamızın,  ulusal ve uluslararası projelerdeki olumlu  referanslarımızın  verdiği  güce inanıyor, bildiğimiz yolda  emin adımlarla ilerliyoruz .

Konusunda uzman bir ekiple uygulanacak projenin el elverişli planlamasını uretir ve bütün süreci yönetir.
Proje süresince tüm teknik altyapı ve projenin gerektirdiği tüm hizmetleri saha içi ekipleriyle tam hizmet ajansı olarak sağlar.

Hazırladığı sponsorluk dosyalarıyla projelere en uygun sponsor partner bağlantılarını sağlar.Hedef kitleye yönelik istenen mesajın aktarılması ve hedeflenen algıya ulaşmayı veya mevcut algının sağlamlaştırılması adına sponsor firmaların tum haklarını gözetir,istenen verimin karşılanmasını sağlar.

Uygulanan bütün projelerin radyo,tv, yazılı ve digital tüm mecralarda duyurulması ve tanıtım planlama sürecini yönetir.

Türkiye ve Dünya’da tanınmış performans sanatçılarının belirlenen konser takvimlerini takip eder,uygun tarihte istenilen konser ya da performansın bütün iletişim surecini yönetir.

Konser ve Fuar organizasyonlarında ihtiyaç duyulan tüm teknik ve güvenlik desteği uzman kadrosuyla sağlamakla birlikte, gereken ses,ışık,dekor,güvenlik, ambulans vb.hizmetlerin kiralama sürecini de destekler

Söz konusu etkinliklerde birlikte çalışılacak sanatçının ulaşım,konaklama,kulis ve sahne ihtiyaçları, konusunda uzman, birçok yerli ve yabancı sanatçıya ev sahipliği yapmış, profesyonel ve güleryüzlü bir ekip tarafından karşılanır ve proje süresince eksiksiz bir şekilde ağırlanır.