2007 yılında Blue Moon adıyla kurduğumuz şirketimiz; 2017 itibarı ile bünyesinde barındırdığı 5 farklı departmana proje yönetimi ve organizasyon başlıklarını da ekleyerek yeni markası olan Bluemoon Live ile Bluemoon hizmet kalitesini etkinlik ve proje danışmanlığına taşıyor .

Blue Moon Live Ekibi , markaların nabzını tutmanın yanı sıra sektörün ihtiyaçlarına yönelik stratejik planlama konusunda da oldukça deneyimli bir ekiple çalışmalarını sürdürmektedir .

Bluemoon Group; çatısı altında Türkiye genelinde organize olabilme yetisine sahip onlarca ek personel ve teknik alt yapı ile tam donanımlı bir etkinlik ajansı olan Blue Moon Live, yaratıcı fikirler, pazarlama stratejileri ve tasarımlar üretiyor .

Başta İstanbul Teknik Üniversitesi olmak üzere birçok eğitim kurumuna etkinlik anlamında stratejik danışmanlık yapmayı sürdüren , Türkiye’deki t tüm etkinlikler için ekipman tedariği sağlayabilen ve markaları etkinlik sektörünün profesyonelleri ile buluşturan Blue Moon Live 360 derece bir hizmet ajansıdır.

Blue Moon Live 2017’nin en yeni ve heyecan veren projesi olan Tuzla Marina Arena’nın saha yönetim ve stratejik pazarlama ajansıdır .

Blue Moon Live olarak, portfolyomuzu oluşturan markalara verdiğimiz hizmette kalite, özen ve yaratıcılıktan hiçbir zaman ödün vermiyoruz .